Nasza hodowla powstała 26 września 2007 roku, nazwa Nezumi oznacza po japońsku słowo "mysz".
Nasz pierwszy miot urodził się 29 listopada 2007 roku, dał nam cudowne, piękne myszki które były i zawsze będą naszą ogromną dumą.
Zajmujemy się myszkami krótkowłosymi w satynie oraz fuzzami z grupy tans oraz shaded&pointed. Nasze maluchy są starannie odchowane i oswojone, co zapewnia nowym właścicielom dobrze oswojonego, małego przyjaciela. Staramy się o jak najlepszy dobór osobników by malce z naszej hodowli mogły w przyszłości godnie reprezentować naszą hodowlę i nieść dobre geny kolejnym pokoleniom. Z przyjemnością również służymy radą wszystkim zaczynającym przygodę z tymi małymi gryzoniami począwszy od żywienia, opieki po leczenie, wystawy i rozród.
Myszki w hodowli są karmione mieszanką naszej karmy z dodatkiem ziół Herbal Pets dzięki czemu są w doskonałej kondycji. Częsty kontakt z człowiekiem sprawia, że nasze maluchy biegną do ręki i chętnie chcą się z nami bawić. Dbamy też o to, by w klatkach miały dużo atrakcji dlatego dostają wiele zabawek i robimy im częste przemeblowanie, ponieważ te ciekawskie stworzonka uwielbiają zwiedzać i odkrywać.
Zatem zapraszamy do zapoznania się z naszymi myszkami oraz planowanymi i aktualnymi miotami. Chętnie udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Faustyna Maciejewska
Projekt i wykonanie - Rabbitqueen.com